Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Stick Figure Badminton

  Stick Figure Badminton

  Coś dla fanów Badmintona. Bardzo grywana gierka, która jednak z realizmem za dużo wspólnego, ale mimo naprawdę wciąga i mimo prostoty daje ogromne możliwości. Co ciekawsze grać możemy także z innym, żywym graczem!

  Dodano: 26.01.10 00:05
  więcej
 • Skating

  Skating

  Lubicie jeździć na łyżwach? Z pasją oglądacie łyżwiarstwo figurowe? Jeżeli tak, to zagrajcie w Skating. Ta gra jest bowiem właśnie o tym - jeździmy na łyżwach i staramy się wykonać jak najładniejsze figury; aby to zrobić trzeba po prostu w odpowiednim czasie namalować myszką jakąś literę czy figurę na lodzie. Pomysłowe i wciągające!

  Dodano: 25.01.10 23:53
  więcej
 • Kitten mission

  Kitten mission

  Wyjątkowo sympatyczna gra w której bronimy słodkiej kotki przed psami. Musimy wykazać się zręcznością i strzelać do wszystkich psów, które próbują zbliżyć się do naszego kociaka. Aby przeładować broń wciskamy spację, można to zrobić jednak dopiero gdy skończy się nam amunicja.

  Dodano: 24.01.10 22:37
  więcej
 • Love in color

  Love in color

  Stylizowana na oldskulową zręcznościówka ze skaczącymi serduszkami w roli głównej. Musimy tak lawirować między serduszkami, aby złapać je wszystkie i jednocześnie nie dotkać żadnej czaszki. Zabawa wymaga nie tylko zręczności ale czasami tez chwili zastanowienia. Sterowanie kursory, plus spacja.

  Dodano: 24.01.10 22:19
  więcej
 • Telefonowa ubieranka!

  Telefonowa ubieranka!

  Tego jeszcze nie było! Dekorujemy… telefon! Jak widać twórcom ubieranek nie brakuje ostatnio pomysłów :-)

  Dodano: 24.01.10 22:11
  więcej
 • High dive hero

  High dive hero

  Naprawdę fajna gierka w której skaczemy do wody odbijając się na trampolinie. Aby się odbić wciskamy spację, potem kurosy plus x,c,v aby wykonywać akrobacje w powietrzu. Jaki jest Wasz rekord? Pochwalcie się!

  Dodano: 23.01.10 23:20
  więcej
 • Leaf Boarding

  Leaf Boarding

  Uwaga! Nadciągają szalone surfujące króliki ! Zwariowana i zabawna zręcznościówka, w której sterujemy kreskówkowym króliczkiem spływającym wartką rzeką na liściu. Musimy omijać kamienie i łapać znajdujące się w wodzie gwizdki. Bardzo dynamiczna gierka, chociaż sterowanie (kursory) nie sprawia się najlepiej i zabawa sprawia czasami bywa kłopotliwa.

  Dodano: 23.01.10 23:10
  więcej
 • Traffic Madness

  Traffic Madness

  Bardzo prosta gierka, w której naszym zadaniem jest dbanie o bezpieczny ruch na skrzyżowaniu. Klikamy na jadących samochodach tak aby je na chwilę przyspieszyć i zdarzyły minąć skrzyżowanie nie powodując wypadku. Proste ale jakoś wciąga…

  Dodano: 23.01.10 23:01
  więcej
 • Military Rescue

  Military Rescue

  Lubicie Metal Slug? Jeżeli tak, to i ten tytuł powinien przypaść Wam do gustu, Military Rescue to bowiem świetna dynamiczna strzelnka z naprawdę fajną rysowaną grafiką.

  Sterowanie jest proste - WSAD – ruch bohaterem, J – strzelanie, K – skok, L – rzut grantem. Powodzenia. Gra NA PEWNO siewam spodoba.

  Dodano: 20.01.10 23:38
  więcej
 • Zimowa ubieranka

  Zimowa ubieranka

  Zima w pełni więc i ubieranki związanej z tą porą roku nie mogło dzisiaj zabraknąć. Musimy jak najładniej wystroić dziewczynę na wypad w góry! Do działa!

  Dodano: 20.01.10 23:34
  więcej