Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Mad DNA Laboratory

  Mad DNA Laboratory

  Bardzo zabawna gierka z szalonym naukowcem tworzącym nowe gatunki przy pomocy modyfikowania kolorów łańcuchów Dna. Zasada jest prosta – musimy stworzyć nowy łańcuch w odpowiedniej chwili nalewając do fiołek odpowiednie kolory; im więcej pomyłek tym wyjdzie nam dziwniejsze stworzenie. Miłej zabawy!

  Dodano: 08.02.10 21:16
  więcej
 • Talented Mr Fox

  Talented Mr Fox

  Prosta zręcznościówka z lisami i jajkami w roli głównej. Sterujemy dwoma liskami, które skacząc po grzędach muszą wyzbierać wszystkie jajka na danym poziomie. Wystrzegajcie się jednak kogutów! Sterowanie – ruchy myszką plus klikniecie, które odpowiada skok na wyższa grzędę.

  Dodano: 08.02.10 21:05
  więcej
 • Kiss or miss

  Kiss or miss

  Musimy jak najdalej posłać całusa. Pierwsze klikniecie ustala kąt a drugie siłę „całowania”. Całkiem zabawne…

  Dodano: 07.02.10 16:44
  więcej
 • Bijemy urzędasa

  Bijemy urzędasa

  „Zabawna” gierka, w której możemy się wyżyć po wizycie w urzędzie. W ciągu 15 sekund musimy jak najmocniej przywalić znienawidzonemu urzędnikowi. Jaki jest Wasz rekord?

  Dodano: 07.02.10 16:31
  więcej
 • Tworzymy buty!

  Tworzymy buty!

  Kolejna quasi ubieranka, a raczej dekorowanka. Coś w sam raz dla młodych projektantek mody. Tworzymy piękne buty!

  Dodano: 06.02.10 17:58
  więcej
 • Woobies

  Woobies

  Urocza i włochata wersja Deep Perl :-) Tym razem w roli kuleczek mamy słodkie i puchate Woobies. Musimy je łączyć tak, aby kilka tak samo wyglądających stworków było obok siebie. Miłej zabawy!

  Dodano: 06.02.10 17:56
  więcej
 • Pop

  Pop

  Jak wiadomo jeże lubią jabłka :-) W tej przyjemnej grze musimy pomóc małemu jeżowi zdobyć jak najwięcej tych smakowitych owoców. Naszym celem jest takie rzucanie kamieniami, aby spadło na ziemie jak najwięcej jabłuszek. Im dłużej przytrzymamy LPM tym mocniejszy rzut nam wychodzi

  Dodano: 06.02.10 17:50
  więcej
 • Bubble Quest

  Bubble Quest

  Przyjemna „niby” platformówka, w której sterujemy balonikiem i musimy się przedostać przez kilkanaście poziomów. Tym co różni tą grę od innych jest to, że możemy tutaj latać! Wystarczy napompować balonik (A + strzałka w górce) i potem wciskając klawisz „S” powoli wypuszczać powietrze. Uważajcie jednak, aby nie wlecieć w jakąś przeszkodę i nie pęknąć :-)

  Dodano: 03.02.10 23:34
  więcej
 • Black Eyed Peas – ubieranka

  Black Eyed Peas – ubieranka

  Jeżeli lubicie ten zespół, to teraz możecie się pobawić i sami dowolnie ubrać jego członków. Miłej zabawy!

  Dodano: 03.02.10 23:28
  więcej
 • Jake and Neyriti

  Jake and Neyriti

  Gra bazująca na popularności filmu Avatar. Musimy pomóc tytułowej parze, która pragnie się pocałować :-) Nie jest jednak tak prosto - jeżeli ktoś nas zauważy od razu przegrywamy, trzeba więc mieć nieco refleksu. Pomożecie naszej słodkiej parze z Avatara?

  Dodano: 03.02.10 23:20
  więcej