Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Winter Romance Dress Up

  Winter Romance Dress Up

  Ubieramy zakochaną parę w zimowej scenerii. Pamiętajcie aby naszym bohaterom nie było zimno! :-)

  Dodano: 16.02.10 22:48
  więcej
 • Hot or Heavy

  Hot or Heavy

  Zabawna gierka, w której zgadzamy czy dana panna jest gorącą laską czy raczej grubaską. Ciekawe czy się Wam uda. :-)

  Dodano: 15.02.10 23:33
  więcej
 • Śmierć

  Śmierć

  Co powiecie na gierkę w której wcielamy się w samą śmierć? Aby zacząć „zabawę” po załadowaniu gry wciśnijcie >>5<< i potem >>1<<< . W samej grze naszym celem jest takie użycie dostępnych na planszy przedmiotów, aby uśmiercić daną osobę, czasami bardzo ważna jest kolejność.. Milej „zabawy”.

  Dodano: 15.02.10 23:25
  więcej
 • Polygonal Fury

  Polygonal Fury

  Mamy planszę pełną latających figur geometrycznych, które musimy wysadzić w powietrze za pomocą jak najmniejszej liczby kliknięć. Czekamy aż do danej figury zbliży się najwięcej innych latających elementów, szybko klikamy w odpowiednie miejsce po czym obserwujemy efekt. Pamiętajcie, że wybuchy prowadzą do reakcji łańcuchowej a naszym celem jest oczyszczenie całej planszy!

  Dodano: 15.02.10 23:18
  więcej
 • Side Ring Knockout

  Side Ring Knockout

  Zostań bokserem i pokonaj nieprzyjaciela na ringu! Gierka daje nam całkiem dużo możliwości, możemy zadawać ciosy zarówno lewą (A) jak i prawą ręką (S), bronić się (D), chodzić po ringu (kursory) a nawet wykonywać rożne kombinacje ciosów (atak + kursory). Co więcej po każdej wygranej walce możemy nieco ulepszyć swojego zawodnika! Sprawdźcie sami i podbijcie komuś, rzecz jasna wirtualnemu, oko :-)

  Dodano: 14.02.10 20:39
  więcej
 • Boom Boom Volleyball

  Boom Boom Volleyball

  Jednym słowem kobieca plażowa siatkówka! Piłką jest tutaj jednak bomba, jeżeli spadnie ona kilka razy na ziemię to wybucha! Sterowanie jest proste – kurosy (strzałka w dół przysiad przydatny do odbijania niskich podań) plus spacja odpowiadająca za odbicie. Miłej zabawy!

  Dodano: 14.02.10 20:28
  więcej
 • Nieco inny tetris

  Nieco inny tetris

  Jedną z najbardziej kultowych i znanych gier na świecie jest bez wątpienia tetris, co jednak stałoby się gdyby dodać do tej gry odrobinę praw fizyki a celem stało się budowanie klocków jak najwyższej wieży, która może siew każdej chwili zawalić? Sprawdzacie sami i zagrajcie w tę grę !

  Dodano: 14.02.10 20:21
  więcej
 • Spartaman 2

  Spartaman 2

  Przezabawna gierka opowiadająca o Spartaninie. Tak właśnie tym z filmu „300” :-). Nasz dzielny Leonidas rozwala w platformówkowym stylu wrogów na różnych planszach i przy okazji same poziomy również idą w drzazgi. Wszystko wykonane zostało w naprawdę zabawny sposób a nasz bohater jest dosłownie nie do powstrzymania. Zobaczcie zresztą sami :-)

  Dodano: 12.02.10 21:52
  więcej
 • Hot rod pinball

  Hot rod pinball

  Kolejny świetny flaszowy pinball. Całkiem ładna muzyka i grafika, tytułowi wprawdzie może brakuje nieco dynamizmu, ale gra się naprawdę przyjemnie. Sprawdźcie sami!

  Dodano: 12.02.10 21:38
  więcej
 • Colony

  Colony

  Kolejna gra typu Tower Defence, tym razem jednak akcja rozgrywa się w kosmosie gdzie rozwijamy i bronimy przed wrogami pozaziemską kolonię. Gra ma naprawdę świetną grafikę jak na produkcje tego typu i nie ogranicza się do budowania samych wież obronnych, konieczna jest naprawdę dobra strategia aby wygrać. Dobra zabawa na długie wieczory – polecamy!

  Dodano: 12.02.10 21:32
  więcej