Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Urządzamy klasę

  Urządzamy klasę

  Tym razem naszym zadaniem jest urządzić idealną klasę lekcyjną. Dopieramy wszystko – począwszy od wygładu okien aż po ławki. Ogromne możliwości! Fani dekorowanek będą zachwyceni ! Aż chce się uczyć w tak zbudowanej klasie. Prawda? :-)

  Dodano: 11.02.10 22:50
  więcej
 • Puppet Wars

  Puppet Wars

  Bardzo dynamiczna bijatyka gdzie zawodnikami są … kukiełki uzbrojone w mordercze noże zaś całą akcję obserwujemy z lotu ptaka. Po każdej wygranej możemy też ulepszyć swojego wojownika. Wbrew pozorom ta prosta gierka daje naprawdę dużo możliwości. Sterowanie mysz plus klawisze AD do poruszania postacią.

  Dodano: 11.02.10 22:46
  więcej
 • Abduction

  Abduction

  Zwariowana gra, w której kierujemy latającym spodkiem. Unosimy się nad typową wsią i porywamy krowy i nieostrożnych ludzi, przerabiając ich na pyszną bogato proteinową karmę. W przerwach miedzy poszczególnymi misjami możemy też ulepszyć swój łatający pojazd a cała gra jest naprawdę zabawna. Sprawdzacie sami! Sterowanie myszka (promień) plus WSAD.

  Dodano: 11.02.10 22:24
  więcej
 • Jungle ATV

  Jungle ATV

  Czy uda się Wam przejechać przez całą dżunglę za kierownicą quada? Na drodze czeka nas masa różnych przeszkód przez które musimy przeskoczyć nie wywracając się. Powodzenia! Sterowanie strzałkami, postarajcie się zawsze zachować równowagę balansując ciałem. W przeciwieństwie do innych gier tego typu, ta jest stosunkowo prosta i naprawdę dynamiczna, a grafika po prostu nie może się nie podobać!

  Dodano: 11.02.10 00:21
  więcej
 • Heavy Metal Rider

  Heavy Metal Rider

  Bardzo przyjemna gra wyścigowa. Siadamy na potężny motocykl i czując wiatr w długich włosach ruszamy w trasę. Jak szybko uda się Wam ją pokonać? Pochwalcie się swoimi rekordami! Sterowanie kursorami.

  Dodano: 11.02.10 00:12
  więcej
 • London’s Suite Styler

  London’s Suite Styler

  Kolejna ubieranka, tym razem z Brenda Song w roli głównej. Gra ma dosyć dużo opcji i fajną grafike więc wszyscy fani tego typu tytułów będą na pewno zadowoleni. 

  Dodano: 10.02.10 23:44
  więcej
 • Downhill Snowboard 3

  Downhill Snowboard 3

  Zima w pełni więc pora pojeździć na wirtualnej desce. Naszym celem jest wykonanie jak najbardziej efektywnych trików. Sterowanie A, S, Z, X - łapanie deski, strzałka w górę odpowiada za skok, natomiast strzałki w prawo/lewo - obrót.

   

  PS. Aby zacząć zabawę kliknijcie na jednej z tabliczek koło szczytów…

  Dodano: 09.02.10 21:45
  więcej
 • Shorty Covers

  Shorty Covers

  Strzelanka dla wszystkich miłośników gier snajperskich. Tym razem jednak zabawa jest nieco bardziej skomplikowana – musimy bowiem osłaniać przed wrogami naszego kumpla i przebić się z nim przez kilka naprawdę świetnie zaprojektowanych poziomów. Czasami aby posunąć akcję do przodu musimy też trafić w jakiś konkretny przedmiot… Naprawdę warto – sprawdźcie. Sterowanie - W/S - przybliżanie/oddalanie widoku, spacja przeładowanie broni.

  Dodano: 09.02.10 21:42
  więcej
 • Factory Balls 3

  Factory Balls 3

  Trzecia część bardzo fajnej logicznej gierki w której… malujemy piłeczki. Musimy wykonać taką samą piłkę jak na obrazku przy użyciu dostępnych narzędzi. Czasami trzeba nieźle pokombinować. Naprawdę świetna zabawa dla wszystkich lubiących myśleć.

  Dodano: 09.02.10 21:32
  więcej
 • Pinball

  Pinball

  Naprawdę świetny flashowy pinball, z masą możliwości i realistyczną grafiką. Nie wierzycie? To sprawdźcie! Dobra zabawa gwarantowana! Sterowanie za pomocą kursorów. Enter służy do wystrzelenia kuleczki a spacja do trzęsienia stołem w bardziej krytycznych momentach zabawy.

  Dodano: 08.02.10 21:22
  więcej