Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Starfire Retaliation

  Starfire Retaliation

  Kolejna bardzo fajna scrollowana kosmiczna strzelanka. Lecimy przed siebie kosmicznym myśliwcem i rozwalamy wszystko co pojawia się z góry ekranu. Starfire Retaliation ma jednak w przeciwieństwie do innych tego typu gier naprawdę ładną grafikę. Zobaczcie sami!

  Dodano: 28.01.10 23:33
  więcej
 • Airhockey 3D

  Airhockey 3D

  Bardzo fajna gra, w której musimy w taki sposób obijać krążek aby umieścić go w bramce przeciwnika. Dynamiczne i naprawdę wciąga, tym bardziej, że mamy do dyspozycji naprawdę dużo różnych stołów w ciekawych sceneriach.

  Dodano: 28.01.10 23:23
  więcej
 • Clone Effect

  Clone Effect

  Kosmiczna strzelanka, która rożni się tym od innych, że w każdej chwili możemy sklonować nasz statek, a jego kopia będzie dokładnie odwzorowywać nasze ruchy. Dużo kolorowych poziomów i sporo wrogów do pokonania czeka!

  Dodano: 28.01.10 23:16
  więcej
 • Barbie

  Barbie

  Lubicie lalki Barbie? Jeżeli tak to spodoba się Wam pewnie i ta ubieranka – wcielamy się tutaj właśnie w stylistkę najsłynniejszej lalki świata! Wbrew pozorom to jedna z najbardziej rozbudowanych gier tego typu – możemy nawet wybierać rodzaj tkaniny z jakiej jest zrobione dane ubranie!

  Dodano: 27.01.10 21:55
  więcej
 • Nakarm Paris Hilton !

  Nakarm Paris Hilton !

  Gwiazdy jak wiadomo są zawsze bardzo szczupłe więc trzeba to zmienić :-) Rzucamy jedzeniem w Paris Hilton i patrzymy jak tyje. Zabawne : -)

  Dodano: 27.01.10 21:49
  więcej
 • Mayas Treasurs

  Mayas Treasurs

  Szukamy skarbów! Całkiem przyjemna i bardzo ładna graficznie „przygodówka”, w której szukamy ukrytych przedmiotów a potem używamy ich w odpowiednich miejscach. Aby przechodzić między planszami klikajcie na brzegach ekranu…

  Dodano: 27.01.10 21:46
  więcej
 • Achilles

  Achilles

  Dosyć krwawa gra, w której sterujemy antycznym wojownikiem i przebijamy się przez kolejne poziomy pełne wrogów. Walka jest raczej prosta – wciskamy klawisze T i Y i szatkujemy nieprzyjaciół co daje naprawdę masę frajdy.

  Dodano: 26.01.10 21:20
  więcej
 • Street Wheels 2

  Street Wheels 2

  Całkiem przyjemna wyścigówka, która przypomni Wam stylem stare gry tego typu z czasów Amigi. Sporo tras, całkiem fajna grafika i dynamiczna muzyka. Sterowanie kursorami plus Shift do włączenia nitro.

  Dodano: 26.01.10 21:09
  więcej
 • Sniper Hunter 2

  Sniper Hunter 2

  Druga cześć bardzo fajnej gry snajperskiej. Musimy jak najszybciej znaleźć na danej planszy wrogów i ich zlikwidować. Powodzenia!

  Dodano: 26.01.10 21:01
  więcej
 • Ubieranka - Kevin Jonas

  Ubieranka - Kevin Jonas

  Kolejna ubieranka z gwiazdą muzyki w roli głównej, niestety jednak główny „bohater” jest raczej mało podobny do swojego pierwowzoru. Całkiem dużo ubrań!

  Dodano: 26.01.10 00:10
  więcej