Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • POD Fighter

  POD Fighter

  Prosta Acradowa strzelanka w której sterujemy (WSAD plus myszka) małym stateczkiem i rozwalamy wrogów na kolejnych planszach. Proste i przyjemne!

  Dodano: 19.02.10 18:20
  więcej
 • Malujemy paznokcie w nóg !

  Malujemy paznokcie w nóg !

  Twórcy ubieranek tworzą coraz bardziej wymyślne tytuły. Tym razem dostaliśmy bowiem do rąk grę, w której możemy pięknie pomalować i ozdobić nogi naszej wirtualnej bohaterki. Kto się pisze?

  Dodano: 19.02.10 18:12
  więcej
 • Granda

  Granda

  Animacja flash stworzona przez słynnego Uzi-Boya. To po prostu musicie zobaczyć sami! Ta muzyka i… ;-)

  Dodano: 18.02.10 21:39
  więcej
 • Lone Survivor

  Lone Survivor

  Świetna graficznie ale niestety trochę prosta strzelanka. Jesteśmy ostatnim ocalałem żołnierzem z oddziału i musimy przebić się przez hordy dziwnie wyglądających potworów. Całość obserwujemy z lotu ptaka. Bohaterem sterujemy za pomocą WSAD, myszką celujemy i strzelamy zaś klawisz R odpowiada za przeładowanie broni, które możemy zresztą zmieniać klawiszami od 1 do 6. Miłej zabawy!

  Dodano: 18.02.10 21:34
  więcej
 • Elite Force

  Elite Force

  Strategiczna gra online luźno oparta na Wojnach Klonów z Gwiezdnych Wojen. Na każdej mapie znajduje się kilka baz, z których każda, zależnie od wielkości, produkuje ciągle nowe odziały. Naszym celem jest oczywiście zdobycie wszystkich struktur na mapie. Gra naprawdę wciąga więc uważajcie! Pamiętajcie też, że możecie zaznaczyć na raz kilka baz, aby jednak je odznaczyć wystarczy wcisnąć spację.

  Dodano: 18.02.10 21:26
  więcej
 • DriveBy 2

  DriveBy 2

  Prosta strzelanka, w której wcielamy się w gangstera robiącego porządek w swojej dzielnicy. Jedziemy ulicą miasta i strzelamy do wszystkiego co się rusza nabijając punkty. Proste ale nawet fajne jeżeli ktoś lubi takie rzeczy.

  Dodano: 17.02.10 16:50
  więcej
 • Fear Unlimited

  Fear Unlimited

  Całkiem niezła nawalanka, w której sterujemy wojownikiem uzbrojonych w dwa pistolety i śmiercionośny miecz. Do przejścia kilka plansz pełnych różnych dziwnie wyglądających wrogów. Sterowania nauczycie się z samouczka, powiemy tylko, że postacią kierujemy za pomocą kurosów zaś za ataki odpowiadają klawisze S i D. Miłego siekania wrogów!

  Dodano: 17.02.10 16:41
  więcej
 • Neverending Light

  Neverending Light

  Świetna i naprawdę klimatyczna przygodówka. Wyruszamy wraz z wycieczką do mrocznej jaskini, naraz wszystkie światła gasną i atakują nas jakieś potwory. Bohaterem sterujemy za pomocą kursorów zaś mysz służy nam do obsługi latarki. Sprawdźcie co się stało w jaskini, uratujcie swoją dziewczynę! Miłej zabawy! Gra ma naprawdę świetną grafikę i dźwięk, łącznie z digitalizowanymi głosami wszystkich bohaterów!

  Dodano: 17.02.10 16:29
  więcej
 • Particles Extreme

  Particles Extreme

  Świetna kosmiczna strzelanka (sterowanie WSAD plus strzał kliknięcie myszą), w której bronimy naszej planety przed asteroidami a w późniejszej części gry także przed kosmitami. Świetna muzyka grafika i ogólnie bardzo wysokie wykonanie. Zakochacie się! Polecamy!

  Dodano: 16.02.10 23:27
  więcej
 • Bloat

  Bloat

  Zabawna gierka, w której sterujemy dinozaurowymi stworkami, a naszym celem jest zjedzenie (smacznego!) wszystkich innych istot na planszy. Oczywiście duże stworki zajadają małe więc czasami musimy bardzo szybko zmienić rozmiar naszego podopiecznego (robimy to klikając na danym stworku i przesuwając myszką w górę lud dół), czasami też trzeba uważać na kolory tych zabawnych istot. Miłego karmienia!

  Dodano: 16.02.10 23:02
  więcej