Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Elona Shooter

  Elona Shooter

  Bardzo fajna i rozbudowana strzelanka. Bronimy fortecy przed atakiem wroga strzelając do nadbiegających z naprzeciwka wrogów. Tutaj jednak mamy do wyboru całą masę róznych postaci; każda z nich dysponuje nieco innym uzbrojeniem, a po odparciu każdej fali również można wybierać nowe umiejętności, kupować lepszą broń czy ulepszać fortyfikacje. Jednym słowem – setki możliwości!

  Dodano: 26.02.10 19:01
  więcej
 • Pwong 2

  Pwong 2

  Po prostu Pwong! Mutacja słynnego Pong czyli odbijanie piłeczki przez dwie platformy. Różnica? Masa kolorów i dużo, dużo więcej piłeczek, czasami jest na planszy jest ich nawet kilkanaście co powoduje, że zabawa jest naprawdę dynamiczna. Polecamy!

  Dodano: 25.02.10 23:29
  więcej
 • Amazing Latte Art.

  Amazing Latte Art.

  Naprawdę słodka gra! Naszym celem jest tworzenie dekoracji ze śmietanki na gorącej kawie. Musimy jak najszybciej narysować linie między kolejnymi numerami i zobaczyć co nam wyszło. Nietypowa tematyka ale wciąga!

  Dodano: 25.02.10 22:46
  więcej
 • Play Dress-up Simulator

  Play Dress-up Simulator

  Tego jeszcze nie było! Prawdziwy wirtualny symulator ubierania. Dziesiątki perfekcyjnie odwzorowanych fotorealistycznych ubrań! Po prostu musicie zagrać. Najlepsza ubieranka w sieci!

  Dodano: 25.02.10 22:41
  więcej
 • Nice catch

  Nice catch

  Zabawna gra w Baseball w kreskówkowej, mangowatej oprawie. Po uruchomieniu gry klikamy na japońskim napisie i zaczynamy zabawę. Gra jest bardzo prosta – czekamy na odbicie piłki i sterując strzałkami ustawiamy się tak aby ją złapać. Potem musimy wcisnąć spację w momencie gdy wskaźnik będzie znajdować się na zielonej pozycji. I to tyle! Może za proste, ale za to zabawne!

  Dodano: 24.02.10 23:44
  więcej
 • Saturated

  Saturated

  Kolejna gierka z kolorami w roli głównej. Tym razem przemierzamy labirynty pełne różnokolorowych bram i wrogów, w których musimy „strzelać” pociskami odpowiedniego koloru aby przejść dalej. Czasami trzeba jednak pomyśleć i używając podstawowych kolorów stworzyć jakiś dodatkowy aby odblokować bardziej skomplikowane przejście. Po prostu zagrajcie a sami załapiecie o co chodzi. Sterowanie WSAD plus mysz do „strzelanie”, spacja służy do zmiany używanego koloru.

  Dodano: 24.02.10 23:32
  więcej
 • Ubieranka - Gospodyni

  Ubieranka - Gospodyni

  Tym razem ubieramy idealną panią domu. Sporo ubrań i dodatków i bardzo ładna bohaterka… Czego chcieć więcej? Czy też uważacie, że fartuszki są sexi? :-)

  Dodano: 24.02.10 23:18
  więcej
 • Neon Rider

  Neon Rider

  Bardzo fajna gra wyścigowa, w której musimy jak najszybciej pokonać daną trasę. Jest tylko jedno „ale” - nasz motocykl jeździ po różnobarwnych trasach i potrafi jechać tylko po takiej powierzchni jakiego jest sam koloru. Kluczem do wygranej jest właśnie odpowiednio szybkie zmieniania kolorów naszego pojazdu (strzałki), aby utrzymać się na trasie. Samym motorem kierujemy za pomocą WSAD.

  Dodano: 23.02.10 21:11
  więcej
 • Najpiękniejszy makijaż

  Najpiękniejszy makijaż

  Po raz kolejny upiększamy wirtualna dziewczynę. Robimy makijaż i wybieramy dodatki – wszystko w mocno kreskówkowej oprawie. Nieco mało możliwości, ale efekt końcowy bardzo fajny!

  Dodano: 23.02.10 21:03
  więcej
 • Ski Shop

  Ski Shop

  Kierujemy sklepikiem z akcesoriami dla narciarzy i staramy się jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów. Typowa zarabianka, chociaż tym razem mamy naprawdę dużo produktów i trzeba się bardzo naklikać aby dogodzić wszystkim kupującym. Sterowanie jest bardzo proste – obserwujemy jaki towar chce kupić dana osoba, wybieramy go z odpowiedniej półki (na początek tylko jedna z butami) i zanosimy klientowi. Miłego „zarabiania”!

  Dodano: 23.02.10 21:00
  więcej