Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Vampire Dress Up

  Vampire Dress Up

  Ubieramy piękną wampirzycę. Masa ubrań i nieco inny styl niż w większości tego typu gierek. Nie tylko dla mrocznych dziewczyn!

  Dodano: 04.03.10 21:52
  więcej
 • Flash Crysis

  Flash Crysis

  Gra, która jest inspirowana słynnym Crysis. Podobnie jak i w pierwowzorze mamy tu świetną grafikę, przynajmniej jak na tego typu gierki. Cała reszta to już typowy celowniczek. Sturlamy do pojawiających się w różnych miejscach wrogów, a gdy robi się za gorąco chowamy się (spacja) za skałami. Całkiem dynamiczne i grywalne!

  Dodano: 04.03.10 21:49
  więcej
 • Eminem Mania

  Eminem Mania

  Sterując Eminemem staramy się unikać wścibskich paparazzi. Wszystko w konwencji prostej platformówki - zbieramy monety uciekając przed fotografami, a gdy zdobędziemy je wszystkie pędzimy do wyjścia z danej planszy. Proste ale bardzo trudne. Starowanie kursory plus „z” do skakania.

  Dodano: 04.03.10 21:45
  więcej
 • Kostka Rubika

  Kostka Rubika

  Układamy wirtualną wersję słynnej Kostki Rubika. Jak szybko uda się Wam ją złożyć? Zabawa naprawdę wciąga, tym bardziej, że mamy do wyboru kilka wersji i rozmów samej kostki.

  Dodano: 03.03.10 23:03
  więcej
 • Snowboard Girl Dress Up

  Snowboard Girl Dress Up

  Ubieramy dziewczynę jeżdżącą na desce snowboardowej. Chyba nie trzeba nic więcej tłumaczyć.

  Dodano: 03.03.10 22:57
  więcej
 • Pocket Emo

  Pocket Emo

  Bardzo zabawna gierka, w której możemy stworzyć swojego wymarzonego emo-ludzika i zamieścić go na swojej stronie. Z naszym wirtualnym podopiecznym możemy się tez oczywiście „bawić”. Nieco dziwaczne, ale nawet fajne!

  Dodano: 03.03.10 22:49
  więcej
 • Medieval Gal

  Medieval Gal

  Tym razem ubieramy dziewczynę ze średniowiecza. Jak podobają się wam ówczesne kreacje?

  Dodano: 02.03.10 20:46
  więcej
 • Lern to fly

  Lern to fly

  Zabawna gierka w której uczymy latać… pingwina. Zjeżdżamy z lodowej skoczni i staramy się balansując ciąłem „polecieć” jak najdalej. Pomiędzy poziomami możemy wykupywać różne bonusy, jak np. silnik rakietowy :-) Całkiem przyjemne!

  Dodano: 02.03.10 20:44
  więcej
 • Bike Mania 2

  Bike Mania 2

  Kolejna cześć popularnej gry Bike Mania. Podobnie jak wcześniej, naszym celem jest przejechanie całej trasy na motorze. Po drodze czeka nas jednak cała masa przeszkód podczas pokonywania których naprawdę łatwo jest stracić równowagę i zakończyć zabawę widowiskowym upadkiem. Sterowanie kursorami.

  Dodano: 02.03.10 20:01
  więcej
 • Keyboard Mayhem

  Keyboard Mayhem

  Uważacie, że potraficie szybko pisać na klawiaturze? Tak? To sprawdzacie się w tej gierce. Musimy jak najszybciej wpisywać podane na ekranie słowa aby zadawać ciosy i zepchnąć wroga do przepaści. Dobre do trenowania szybkiego pisania i zabawne. Polecamy!

  Dodano: 01.03.10 22:12
  więcej