Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • ANZAC Biscuit Cooking Game

  ANZAC Biscuit Cooking Game

  Gra, w której… pieczemy ciasteczka! Prosta ale całkiem fajna gra kucharska (nowy gatunek), z której możemy nauczyć się w jaki sposób piecze się pyszne biszkoptowe ciasteczka. Miłego gotowania!

  Dodano: 08.03.10 17:41
  więcej
 • Super Bolz

  Super Bolz

  Bardzo interesująca gra logiczna, która ma w sobie cos z bilardu. Musimy w taki sposób pchnąć pierwsza kulę, aby trafiła ona (lub kulki przez nią ruszone) w co najmniej trzy bile tego samego koloru. Wbrew pozorom nie jest to łatwe i wymaga masy kombinowania! Miłego główkowania!

  Dodano: 07.03.10 20:27
  więcej
 • Hair Style

  Hair Style

  Jeżeli macie dosyć typowych ubieranek, to mamy dla Was coś innego – tym razem zajmujemy się samymi włosami. Starajcie się je jak najładniej ozdobić!

  Dodano: 07.03.10 20:17
  więcej
 • Aubital

  Aubital

  Bardzo ciekawa gra i „mroczna” gra przygodowa. Przemierzamy rozległe poziomy, które jednak są pogrążone w prawie całkowitej ciemności, na szczęście kulka która sterujemy daje nieco światła. Starajcie się przeczytać wszystkie napisy jakie napotkacie po drodze, dają one cenne wskazówki na temat tego jak pokonać przeszkody po drodze.

  Dodano: 07.03.10 20:14
  więcej
 • Skateboard City

  Skateboard City

  Świetna flashowa symulacja jazdy na desce. Masa różnych tras i tricków do wykonania oraz całkiem przyzwoita muzyka. Polecamy! Sterowanie jest proste - kursory odpowiadają za ruch, spacja służy do wykonania skoku, a klawisz „z” odpowiada za tricki. Miłej zabawy!

  Dodano: 07.03.10 00:55
  więcej
 • Sim Taxi 4

  Sim Taxi 4

  Po prostu symulator taksówkarza. Jeździmy po mieście i staramy się jak najszybciej dostarczyć klienta w żądane miejsce (obserwujcie strzałkę w górnym lewym rogu ekranu). Sterowanie strzałkami. Całkiem fajnie, chociaż może nieco za proste.

  Dodano: 07.03.10 00:48
  więcej
 • Winter Wedding

  Winter Wedding

  Ubieramy pannę młodą. Wesele ma odbyć się w zimie więc wszystko jest utrzymana w raczej „mroźnym” stylu. Miłej zabawy!

  Dodano: 07.03.10 00:41
  więcej
 • Color Wars

  Color Wars

  Prosta ale wciągająca strzelanka. Naszym zadaniem jest eliminacja różnokolorowych wrogów latających po planszy. Utrudnieniem jest, to, że występują oni właśnie w kilku kolorach a my możemy niszczyć tylko tych mających taką sama barwę jak my. Aby zmienić kolor strzelania wciskajcie klawisze a-s-d. Powodzenia!

  Dodano: 05.03.10 23:12
  więcej
 • Shopping Cart Hero 2

  Shopping Cart Hero 2

  Naprawdę zwariowana gra, która jest symulacją… skoków na sklepowym wózku! Tak, tak nie przesłyszeliście się. Rozpędzamy się z górki, wskakujemy do wózka i niczym Małysz lecimy jak najdalej. Pomysł świetny a sama gra daje dużo frajdy. Co więcej możemy nawet wyposażyć swój wózek w kilak zabawnych gadżetów. Jakich? Sprawdźcie sami!

  Dodano: 05.03.10 23:01
  więcej
 • Bus Driver Beauty

  Bus Driver Beauty

  Co powiecie na ubieranka, w której stoimy piękną kierowcę autobusu? Tego jeszcze chyba nie było! Miłej zabawy!

  Dodano: 05.03.10 22:42
  więcej