Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Windhawk

  Windhawk

  Naprawdę świetna i dynamiczna strzelanka z grafiką 3D! Zasiadamy za sterami futurystycznego helikoptera i rozwalamy wszystko co lata. Po każdej misji możemy ulepszyć także swoją broń. Gra ma naprawdę niezłą grafikę. Zresztą sprawdźcie sami! To jeden z najlepszych tego typu tytułów!

  Dodano: 11.03.10 21:21
  więcej
 • Fire Truck

  Fire Truck

  Kto z Was chciał kiedyś zostać strażakiem? W tej grze zasiadamy właśnie za kierownicą wozu strażackiego i pędzimy do pożaru. Po drodze czeka nas jednak wiele utrudnień i naprawdę „wyboista trasa”. Musimy tak balansować wozem (kursory), ale się nie wywrócić. Czy zdarzycie przejechać wszystkie trasy w ciągu 60 sekund?

  Dodano: 11.03.10 21:11
  więcej
 • Super Model

  Super Model

  Piękna modelka, fotografowie, błyski fleszy. I to właśnie my musimy ją ubrać! Miłej zabawy!

  Dodano: 11.03.10 21:00
  więcej
 • Spy vs Spy

  Spy vs Spy

  Co powiecie na ubierankę, w której musimy przyodziać parę szpiegów? Miłej zabawy!

  Dodano: 10.03.10 16:38
  więcej
 • Stick Strike

  Stick Strike

  Bardzo prosta ale wciągająca strzelanka z widokiem z góry. Mierzymy się z botami na jednej z kilku małych map, dostępny jest nawet tryb Capture the Flag! Sterowanie WSAD plus myszka, klawisze 1-2-3-4 odpowiadają zaś za zmianę broni. Miłej zabawy!

  Dodano: 10.03.10 16:33
  więcej
 • Jedi vs Jedi Blades of Light

  Jedi vs Jedi Blades of Light

  Zostań Jedi! Dzięki tej gierce możemy sami sprawdzić kto wygra finałowy pojedynek z III części trylogii Star Wars. Obi-Wan? Czy może Anakin? To zależy tylko od Was. Sterowanie sprawia trochę problemów, ale jeżeli się do niego przyzwyczaimy gierka staje się bardzo przyjemna. Klawisze A i D odpowiadają za typ ciosów, a kursory w „górę” i „dół” zmieniają kąt pod jakim atakujemy wroga. Niech moc będzie z Wami!

  Dodano: 10.03.10 16:26
  więcej
 • Hyper Square 2

  Hyper Square 2

  Labiryntówka. Musimy znaleźć wyjście ze skomplikowanego labiryntu. Uważajcie – po drodze czai się na nas cała masa różnych pułapek, od miotaczy ognia, aż po wirujące ostrza! Sterowanie za pomocą kursorów.

  Dodano: 09.03.10 23:17
  więcej
 • Spring Morning Dress Up

  Spring Morning Dress Up

  Bardzo prosta i nieskomplikowana ubieranka, w której stoimy dziewczynę. Tym razem jednak dopieramy ubrania z wiosennej kolekcji.

  Dodano: 09.03.10 23:13
  więcej
 • Animator vs Animation 2

  Animator vs Animation 2

  Druga część chyba najsłynniejszej animacji flashowej świata. Ponownie rysownik ściera się z…narysowanym przez siebie ludzikiem. Jeżeli jeszcze tego nie widzieliście, to jak najszybciej nadróbcie zaległości!

  Dodano: 09.03.10 22:23
  więcej
 • Asian Dresses Dress Up

  Asian Dresses Dress Up

  Ubieramy prześliczną Azjatkę. Cos dla fanek wschodniej mody i nie tylko!

  Dodano: 08.03.10 17:59
  więcej