Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Magic Pen 2

  Magic Pen 2

  Po prostu magiczny długopis! Bardzo przyjemna gra logiczna w której naszym celem jest „przepchanie” kuleczki do końcowej chorągiewki Aby było ciekawiej dokonujemy tego poprzez … rysowanie! Tak, tak! Na każdej z planszy możemy narysować dowolną rzecz, ważne jest tylko to aby popchnęła ona kuleczkę do punktu końcowego. Miłego rysowania!

  Dodano: 01.03.10 22:07
  więcej
 • Emo Style

  Emo Style

  Ubieramy dziewczynę w stylu Emo. Masa możliwości dodatków, twarzy, ubrań. Raj dla wszystkich kochających ten styl!

  Dodano: 01.03.10 21:45
  więcej
 • Lady Gaga Gossip

  Lady Gaga Gossip

  Lady Gada jest znana ze swoich zwariowanych i często skandalicznych kreacji. W tej ubierance wcielamy się właśnie w rolę jej stylistki. Mamy naprawdę sporo możliwości i różnych kombinacji strojów do stworzenia. Pokażcie na co Was stać!

  Dodano: 28.02.10 19:45
  więcej
 • Hoshi 4

  Hoshi 4

  Bardzo pomysłowa gra logiczna, w której musimy odnaleźć ukrytą na planszy gwiazdkę. Czasami wystarczy się dobrze przyjrzeć, czasami coś ułożyć a czasami… sprawdzicie sami! Twórcy tej gierki byli naprawdę pomysłowi i nie będziecie się na pewno tutaj nudzić rozwiązując kolejne zagadki. Polecamy!

  Dodano: 28.02.10 19:44
  więcej
 • Tree House Gal

  Tree House Gal

  Ubieramy właścicielkę domku na drzewie. Jednym słowem kolejna ubieranka ze słowem „gala” w tytule i ponownie bardzo ładna kreskówkowa bohaterka. Miłego ubierania!

  Dodano: 28.02.10 19:36
  więcej
 • Narty!

  Narty!

  Jazda na nartach! Naszym celem jest nie tylko pokonanie całej strasy (sterowanie: kursory plus spacja- skok), ale też wykonanie po drodze jak największej liczby widowiskowych akrobacji. Gra ma naprawdę świetną grafikę i daje ogromne możliwości wykonywania różnych tricków. Powinna się spodobać wszystkim miłośnikom białego szaleństwa.

  Dodano: 27.02.10 23:55
  więcej
 • Super Smash Flash

  Super Smash Flash

  Coś dla miłośników słodkich pokemonów i nie tylko – zwariowana gra akcji, w której słynni bohaterowie z gier, kreskówek i komiksów wałczą o życie. Wybieramy bohatera, tryb gry i trafiamy na arenę. Sterowanie kursory plus o do skoku i „p” do ataku. Każdy z bohaterów dysponuje unikatowymi atakami i gra się nim nieco inaczej. W grze znajdziemy też masę różnych ciekawych plansz. Można nawet grać z przyjacielem. Polecamy!

  Dodano: 27.02.10 23:47
  więcej
 • Corporate Gal

  Corporate Gal

  Kolejna ubieranka, tym razem stoimy dziewczynę z korporacji. Całkiem fajne, tylko niestety nie mamy za dużo możliwości.

  Dodano: 27.02.10 23:24
  więcej
 • Cheating Lover

  Cheating Lover

  Wcielamy się w rolę detektywa który poluje na zdradzające swych mężów żony. Nasze zadanie jest proste – musimy nagrać kompromitujący materiał. Uważajcie jednak, nikt nas nie może zauważyć, jeżeli widzicie ze podglądane postacie się odwracają, to przerwijcie filmowanie! Uwaga! Gra tylko dla dorosłych. Jeżeli nie masz +18 lat to poszukać czegoś innego :-)

  Dodano: 26.02.10 19:10
  więcej
 • Aqualux

  Aqualux

  Zabawa w hydraulika. Musimy tak połączyć ze sobą poszczególne odcinki rur, aby woda mogła przepłynąć z początku rury do jej końca. Czasami trzeba naprawdę sporo pomyśleć, nad właściwą kombinacją. Sterowanie myszką.

  Dodano: 26.02.10 19:06
  więcej