Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Snow Lemmings

  Snow Lemmings

  Zabawna gierka dobra do pozbycia się stresu podczas przerwy na kawę. Sterujemy… śnieżną lawiną i musimy po drodze „zabrać” ze sobą jak najwięcej różnych zwierzątek. Im więcej ich złapiemy tym lepszy wynik. Trzeba jednak uważać, bo na stoku góry leży masa rzeczy na, których możemy się zatrzymać i stracić nieco energii.

  Dodano: 22.02.10 20:03
  więcej
 • Mining Truck

  Mining Truck

  Kolejna gierka polegająca na przejechaniu całej planszy bez wywrotki. Tym razem jednak jeździmy wielką górniczą ciężarówką. Zasady są jednak takie same – musimy przejechać całą trasę tak balansując naszym wozem aby ten się nie wywrócił. Dla utrudnienia wieziemy jednak ładunek, którego nie możemy stracić po drodze. Sterowanie strzałkami. Powodzenia!

  Dodano: 22.02.10 19:56
  więcej
 • FlOw Game

  FlOw Game

  Flashowa wersja słynnej na PS3 gry FlOw. Starujemy mikroskopijnym oceanicznym zwierzątkiem i zjadamy wszystko co tylko jest mniejsza od nas. Bardzo miła relaksująca gierka – polecamy!

  Dodano: 22.02.10 19:45
  więcej
 • Hot Air Bloon

  Hot Air Bloon

  Kolejny raz strącamy kolorowe baloniki. Tym razem jednak lecimy sterowcem i musimy tak obniżać lub podwyższać swój lot (klik myszką), aby nie tylko nie rozbić się na ścianach ale też aby po drodze zahaczyć o jak najwięcej pykających baloników.

  Dodano: 21.02.10 19:29
  więcej
 • Bloons Junior

  Bloons Junior

  Zabawa w strzelanie do balonów! Tym razem w wersji dla nieco młodszych Graczy. Naszym celem jest trafienie wszystkich baloników przy użyciu jak mniejszej liczy strzałów. Powodzenia.

  Dodano: 21.02.10 19:25
  więcej
 • Boombot

  Boombot

  Prosta logiczna gierka, w której musimy w taki sposób rozstawiać bomby aby ich wybuch przepchał ludzika do wyjścia z planszy. Czasami trzeba trochę pomyśleć, bo mamy ograniczoną liczbę ładunków. Ach i mały tips – jak dłużej przytrzymacie myszkę, to wybuch będzie silniejszy!

  Dodano: 21.02.10 19:21
  więcej
 • Kaleidoscope Reef

  Kaleidoscope Reef

  W Kaleidoscope Reef budujemy przepiekaną kolorową rafę koralową. Aby to zrobić przeciągamy na odpowiednie miejsca, spadające z góry elementy i tworzymy coraz ładniejszą scenerię dla pływających wszędzie rybek. Bardzo relaksujące i kolorowe :-)

  Dodano: 20.02.10 23:58
  więcej
 • Two Wheeler Trauma 2

  Two Wheeler Trauma 2

  Musimy przeprowadzić naszego motocyklistę przez tor pełen najróżniejszych przeszkód. Sterowanie za pomocą strzałek, jedzcie powoli i ostrożnie, oto klucz do sukcesu.

  Dodano: 20.02.10 23:50
  więcej
 • The Arrow of Time

  The Arrow of Time

  W „strzale czasu” naszym zadaniem jest obrona latającej fortecy przed atakami różnych wrogów. Gra ma naprawdę świetna muzykę, dla której samej już warto ją uruchomić. Cała zabawa wydaje się prosta – naciągamy myszką wirtualny łuk, celujemy i strącamy kolejnych nieprzyjaciół. Wrogowie są jednak naprawdę zróżnicowani i niektórych można strącić z nieba tylko trafiając w ich słaby punkt. Miłej zabawy!

  Dodano: 20.02.10 23:38
  więcej
 • Jump my Love

  Jump my Love

  Słodka gierka logiczno-zręcznościowa, w której skacząc po spadających z góry klockach musimy dostać się do wiszącej w chyrach naszej wybranki. Niektóre klocki po dotknięciu uaktywniają specjalne efekty. Sprawdzacie sami jakie! To naprawdę przyjemna i wciągająca gierka !

  Dodano: 19.02.10 18:28
  więcej