Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Famous Couples 5 – Zmierzch

  Famous Couples 5 – Zmierzch

  Ubieramy kolejną znaną parę, tym razem z filmu Zmierzch. Całkiem dużo opcji, chociaż gdy zagramy dłużej okaże się, że tak naprawdę wielu możliwości tu nie ma. Graonline raczej tylko dla fanów Zmierzchu.

  Dodano: 12.01.10 20:26
  więcej
 • Garden Scapes

  Garden Scapes

  Szukamy zaginionych przedmiotów. Wysilamy wzrok i odnajmujemy przedmioty o jakie proszą nas rożni ludzie. Bardzo fajna gierka do nauki angielskiego i poznawania nowych słówek, piękna grafika! Gorąco polecamy!

  Dodano: 12.01.10 20:20
  więcej
 • Magnetic Moment

  Magnetic Moment

  Zabawa z magnesami – ustawiamy na planszy tak rożne magnesy aby przepchnęły białą kulkę prosto do celu. Dużo kombinowania i nieco nietypowa grafika. Jednym słowem – fajna gierka.

  Dodano: 12.01.10 20:00
  więcej
 • Gone To The Dogs

  Gone To The Dogs

  Krótko mówiąc - wyścigi psów! Wbrew pozorom to jednak nie prosta zręcznościówka tylko całkiem skomplikowana gra symulacyjna. Wybieramy psa, zdecydujemy jak ma on ćwiczyć, kupujemy mu różne przedmioty i staramy się wygrać w jak największej liczbie wyścigów. To wszystko w bardzo zabawnej oprawie graficznej i z dużym poczuciem humoru.

  Dodano: 08.01.10 21:19
  więcej
 • Endless Space Defence

  Endless Space Defence

  Bardzo dynamiczna strzelanka w kosmosie. Bronimy swojej bazy przed atakiem wroga, staramy się łapać wszystkie power-upy i oczywiście jak najszybciej strzelać. Zabawa nigdy się nie kończy, wrogów jest coraz więcej i gwarantujemy, że grając w tą gierkę serce naprawdę Wam szybciej zabije!

  Dodano: 08.01.10 21:03
  więcej
 • Spectrum Wings

  Spectrum Wings

  Naprawdę fajna scrollowana strzelanka - latamy kosmicznym myśliwcem i walimy do wszystkiego co pojawia się z prawej strony ekranu. Masa naprawdę ciekawych misji, możliwość kupowania po każdej z nich dodatkowego uzbrojenia do naszego statku…. Jednym słowem oto gra, w którą naprawdę trzeba zagrać!

  Dodano: 08.01.10 20:57
  więcej
 • Dark cut 2

  Dark cut 2

  Jedna z fajniejszych i bardziej kontrowersyjnych gier online. Jesteśmy lekarzem i w warunkach polowych operujemy rannych, liczy się szybkość – pamiętajcie! Grafika jest „raczej” drastyczna więc to pozycja dla ludzi o mocnych żołądkach. Mimo to polecamy!

  Dodano: 06.01.10 21:57
  więcej
 • Boulder Dash

  Boulder Dash

  Flaszowa wersja legendarnej gierki. Sterujemy górnikiem i staramy się zebrać wszystkie diamenty na danej planszy. Kopiąc chodniki musimy jednak uważać - czasami na głowę spaść może nam ogromny głaz, a czasami możemy wpaść na coś jeszcze groźniejszego. Sterowanie jest proste - kursory plus spacja do wyboru poziomów. Miłej zabawy!

  Dodano: 06.01.10 21:41
  więcej
 • Hammertime

  Hammertime

  Czegoś tak zwariowanego jeszcze chyba nie widzieliśmy! Nie wiem co brali jej twórcy, że stworzyli taką gierkę, ale musiało być to naprawdę baaaardoz mocne ;-) To w zasadzie prostych, zręcznościowych minigierek, w pierwszej części musimy jak najszybciej złapać wirujący młotki, a potem… Zabawa odjechania na całego!

  Dodano: 06.01.10 02:01
  więcej
 • After

  After

  Naprawdę świetna i nietypowa przygodówka z domieszką platformówki. Przemierzamy kolejne poziomy sterując uroczym stworkiem, rozmawiamy z napotkanymi postaciami i zmniejszamy albo powiększamy przedmioty tak, aby dostać się do niedostępnych wcześniej miejsc. To wszystko w świetnej rysowanej grafice, która po prostu ma swój styl. Sterowanie jest dosyć proste – postacią kierujemy kursorami. Myszy się używa tylko do powiększania/pomniejszania obiektów i ich zaznaczania. Gra ma zresztą dosyć przejrzysty samouczek wiec szybko się we wszystkich połapiecie. Gorąco polecamy!

  Dodano: 06.01.10 01:06
  więcej