Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Blosics

  Blosics

  Bardzo fajna gra logiczno-zręcznościowa, w której staramy się trafić tak w wieże zbudowane z zielonych klocków, tak aby wszystkie one wypadły poza planszę. Na początku wydaje się to proste, ale im dalej im robi się ciekawiej. Mały tips – im dłużej przytrzymamy klawisz myszy, tym silniejszy strzał nam wychodzi. Pamiętajcie jednak, im mocniejsze uderzenie tym więcej punktów tracimy.

  Dodano: 26.12.09 22:23
  więcej
 • Combo x999

  Combo x999

  Oldschoolowa strzelanka, w której naszym zdaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów. Strzelamy wciskając na klawiaturze „A” a poruszamy się kursorami. Aby zdobyć więcej punktów starajcie się trafiać w jednokolorowe bloki wrogów i łapać wszystkie monety. Klawisz S odpowiada za specjalne ataki. Nietypowa gra ale trzeba przyznać, że ma w sobie „to coś”.

  Dodano: 25.12.09 22:59
  więcej
 • Kolorowanka na świeta

  Kolorowanka na świeta

  Coś dla najmłodszych. Kolorujemy świąteczne obrazki - wybieramy kolor farby i zaznaczamy pędzlem co chcemy pomalować. Świetna zabawa dla naszych pociech!

  Dodano: 25.12.09 22:51
  więcej
 • Recoil

  Recoil

  Ciekawa platformówka, w której sterujemy skaczącym kwadracikiem i pokonujemy kolejne poziomy. Utrudnieniem jest to, że nasza „postać” musi się ciągle poruszać i skakać a my możemy tylko wybrać (używając kursów) w której stronę chcemy się przemieszać. Niby proste, ale świetnie zbudowane poziomy powodują, iż ten tytuł naprawdę wciąga.

  Dodano: 25.12.09 22:33
  więcej
 • Interactive Buddy

  Interactive Buddy

  Interaktywny koleżka. Oto on. Pobaw się z nim albo torturuj. Wybór należy do Ciebie, a narzędzi do zabawy jest całe mnóstwo. Świetna zabawa. Polecam.

  Dodano: 24.12.09 13:53
  więcej
 • LocoRoco 2: Official Flash minigame

  LocoRoco 2: Official Flash minigame

  Gra opowiada o wesołych, galaretowanych stworkach, którymi gracz steruje w bardzo nietypowy sposób - Przechylając cały ekran w pożądanym kierunku, by spowodować przeturlanie się postaci.Przyjemna zabawa dla wszystkich.

  - -- --- -- -

  .:: STEROWANIE ::.
  STRZAŁKA W LEWO / PRAWO  -  Sterowanie pochyłością terenu
  STRZAŁKA W LEWO + PRAWO  -  Podskok

  Dodano: 23.12.09 15:40
  więcej
 • Jungle Magic

  Jungle Magic

  Kolejna mutacja popularnego Puzzle Quest w wersji online. Musimy tak układać kolorowe kamienie aby trzy podobne (lub więcej) znalazły się obok siebie. Brzmi prosto? To spróbujcie sam!. Gra ma całkiem niezłą grafikę (świetne efekty specjalne) i przyjemną muzykę. Gwarantujemy, że czas Wam baaaardzooo szybko przy niej zleci.

  Dodano: 22.12.09 22:12
  więcej
 • Fryzury

  Fryzury

  Kolejna ubieranka – tym razem jednak koncentrujemy się na fryzurach. Możemy dowolnie obcinać włosy, zmieniać ich kolor czy nawet gustownie podkręcać. Potem, jeżeli ktoś jeszcze ma ochotę, to może zrobić swojej pannie delikatnie makijaż i ubrać w wystrzałową sukienkę. Polecamy!

  Dodano: 22.12.09 22:02
  więcej
 • Ubieramy świąteczną choinkę!

  Ubieramy świąteczną choinkę!

  Święta już tuż, tuż, trzeba ubrać świąteczne drzewko. W tej grze właśnie to robimy - masa różnych choinek i ozdóbek do wyboru, możemy nawet decydować jakiej wielkości będą bombki! Wesołych Świąt!

  Dodano: 22.12.09 21:54
  więcej
 • The Jumper 2

  The Jumper 2

  Coś dla miłośników skoków spadochronowych. Zostajemy zrzuceni z samolotu i zanim dotkniemy ziemi musimy uzbierać jak najwięcej punktów „łapiąc” różne bonusy, omijając przeszkody i ratując innych spadających ludzi. Co pewien czas trafią się też mini gierki. Gra jest na pierwszy rzut wprawdzie mocno oka zwariowana i nie za bardzo wiemy o co w niej chodzi, ale trzeba przyznać, że naprawdę wciąga.

  Dodano: 21.12.09 23:47
  więcej