Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Linear Assault

  Linear Assault

  Arcadówka nawiązująca do kultowych, klasycznych gier. w której lecieliśmy małym samolocikiem i strzelamy do wszystkiego co pojawia się przed nami. Podobnie jest i tutaj, gra ma całkiem niezłą grafikę, oprawę dźwiękową i daje naprawdę sporo radochy.

  Dodano: 03.12.09 00:24
  więcej
 • The Forest Temple

  The Forest Temple

  Bardzo fajna logiczna platfórmówka. Sterujemy dwiema postaciami, ognistym ludzikiem i wodną dziewczyną, musimy zabrać wszystkie kryształy położone na planszy i dotrzeć do wyjścia. Czasami jednak przejście dalej wymaga od nas współpracy obu naszych postaci; przykładowo jedna może stanąć na przycisku otwierającym drzwi, tak aby druga mogła dostać się dalej. Dodatkowo obie postaci są niewrażliwe na dane żywioły – ognisty ludzik jest na przykład niewrażliwy na ogień. Sterowanie jest proste – jedną postacią poruszamy używając kursorów, a drugą przy użyciu standardowego WSAD.

  Polecamy!

  Dodano: 02.12.09 23:54
  więcej
 • Paper Cannon

  Paper Cannon

  Strzelamy z papierowego działa i staramy się trafić w dziwne, wielkookie stworzonka. Im mniej strzałów, tym więcej punków. Czasami jednak trzeba mocno pogłówkować aby trafić w upatrzony cel. Przyjemna rysunkowo-zeszytowa grafika, dużo myślenia, ciekawe poziomy – czyli wszystko to co musi mieć dobra gierka!

  Dodano: 02.12.09 23:44
  więcej
 • Manicure

  Manicure

  Coś dla dziewczyn! Symulator malowania paznokci! Masa kolorów, opcji i możliwości ozdabiania pazurków. Zrób swój własny, wymarzony manicure!

  Dodano: 30.11.09 23:39
  więcej
 • Jetpack Jailbreak

  Jetpack Jailbreak

  Musimy wydostać się z więzienia przyszłości używając plecaka odrzutowego. Przyspieszamy wciskając jednocześnie lewy i prawy kursor, skracamy używając samego klawisza kierunkowego. Gra wydaje się prosta, ale aby wygrać musimy tak manewrować lotem, aby nie zahaczyć o ściany i jednocześnie łapać rożne power-upy. Im wyżej dolecimy tym więcej $ zarabiamy, którą możemy wydać na ulepszenia naszego sprzętu. Za którym razem uda się Wam wydostać?

  Dodano: 30.11.09 23:34
  więcej
 • Miss World

  Miss World

  Musimy tak ubrać piękną dziewczynę, aby później olśniła swoim wyglądem wszystkich na balu. Miłego ubierania!

  Dodano: 30.11.09 23:07
  więcej
 • Jurassic Poker

  Jurassic Poker

  Jak sama nazwa mówi – gramy w karcianego pokera, chociaż tym razem jest to gra przeznaczona raczej dla dzieci. Zasada jest prosta – ustawiamy stawkę, wybierając żetony, klikamy na DEAL, patrzymy jakie karty się nam wylosowały, decydujemy jakie chcemy zatrzymać, tak aby pozostały nam takie, które dają jak największą wygraną. Gra naprawdę idealna dla początkujących.

  Dodano: 29.11.09 23:51
  więcej
 • Sling Jumper 2

  Sling Jumper 2

  Prosta ale wciągająca gra polegająca na takim manewrowaniu piłeczką (sterowanie – kursory), aby odbiła się ona od sprężynujących platform i trafiła w zielony punkt na planszy. Proste? Tak się tylko wydaje! Spróbujcie sami!

  Dodano: 29.11.09 22:13
  więcej
 • Sling

  Sling

  Ciekawa gierka, w której sterujemy glutopodobnym stworkiem i pomagamy mu przedostać się przez kolejne poziomy. Wystarczy go chwycić, naciągnąć i wystrzelić w odpowiednim kierunku tak , aby „chwycił” kolejny kamień. Musimy jednak uważać, bo po drodze czeka na nas wiele rożnych przeszkód, a poziom zostanie zaliczony dopiero gdy „zaliczymy” wszystkie kamienie na planszy.
  Jeżeli nudzi Was mocno przegadany samouczek u góry znajdziecie opcję „skip”, przewijająca kwestie..  

  Dodano: 29.11.09 22:04
  więcej
 • Sky Machine

  Sky Machine

  Zasiadamy za staramy przedziwnej maszyny i staramy się dolecieć jak najdalej. Całkiem przyjemne i zabawne. PS. W czasie lotu wciskając lewy przycisk myszy włączamy dopalanie, zbierając fiolki, możemy zregenerować też trochę paliwa. Powodzenia!

  Dodano: 28.11.09 20:49
  więcej